Menu
به بهانه ی دوازدهمین سال تأسیس سامانه 1888؛ بازدید رئیس سامانه 1888 از معاونت ها و ادارات این سامانه
اخبار مرکز 1397/2/26 133 print

image

رئیس سامانه نظارت همگانی 1888 در آغاز سیزدهمین سال تأسیس این سامانه به دیدار رؤسای ادارات و کارشناسان سامانه رفت و با اهدای هدیه از زحمات همکاران تشکر نمود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و تبلیغات 1888؛ در این دیدار فاطمی یکی از دلايل موفقيت هر مجموعه را نيروی انسانی آن سازمان برشمرد و گفت: اکنون که 12 سال از سالروز تأسیس این سامانه می گذرد همکاری و مودت بین اعضاء این سامانه بیش از پیش شده و این سامانه در فعالیت های خود همچون خانواده ای است که علیرغم وجود تفاوت در دیدگاه ها در سختی ها و مشکلات کنار یکدیگر هستند.
یکی از مهم ترین دلایل این همدلی، انگیزه خدمت رسانی صادقانه به شهروندانی است که معضلات و نقطه نظرات خود را از طریق سامانه 1888 به سمع و نظر مسئولین شهری رسانده و کلیه ی کارکنان 1888 در ستاد، مناطق، سازمان ها و شرکت ها با تمام وجود تا حصول نتیجه موضوعات را پیگیری می نمایند تا از این طریق شاهد ارتقای مشارکت پذیری عمومی و اعتلای رضایتمندی از عملکرد مدیریت شهری باشیم.
در ادامه اين دیدار صمیمانه فاطمی رئيس سامانه نظارت همگانی 1888 با اهداء هدیه از کليه همکاران اين سامانه تقدير و تشکر و براي کليه عزيزان آرزوی توفیق روز افزون نمود.

به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات