Menu
بازدید معاون توسعه منابع انسانی سازمان بازرسی از سامانه 1888
اخبار مرکز 1397/7/10 140 print

image
معاون توسعه منابع انسانی سازمان بازرسی به همراه مدیران حوزه های متبوع خود از سامانه نظارت همگانی 1888 بازدید کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و تبلیغات 1888؛ در این جلسه که با حضور معاون توسعه منابع انسانی، رؤسای بازرسی زیر مجموعه این معاونت و رئیس سامانه 1888 برگزار شد، سیاری ضمن تقدیر از زحمات سامانه نظارت همگانی 1888 به سختی کار کارشناسان دریافت خبر اشاره نمود و گفت: کارشناسان دریافت خبر سعه صدر و صبوری زیادی را جهت پاسخگویی کیفی در جهت تکریم ارباب رجوع صرف می نمایند.
 معاون سازمان در جهت تحکیم جایگاه سامانه 1888 پیشنهاد کردند که در فرآیند انتصابات مدیران شهری آشنایی با فعالیت ها و مأموریت های سامانه 1888 گنجانده شود تا اهمیت و ضرورت سامانه 1888 برای مدیران دو چندان گردد.
 وی با توجه به سختی کار کارشناسان دریافت خبر از مدیران خود خواست با تشکیل کارگروه تخصصی با بررسی و اجرای موارد پیشنهادی برای تشویق این کارشناسان، در راستای تکریم ایشان گام مثبتی بردارند. پیشنهاد برای بازدید از کانون بازنشستگان کشوری به عنوان مدلی موفق نیز از مواردی بود که در این جلسه عنوان شد.
در ادامه این جلسه نیز رئیس سامانه 1888 ضمن خیر مقدم، گفت: مشارکت یک موضوع بسیار جدی در شهرداری تهران است اما متأسفانه درصد مشارکت شهروندان کم است که در این بین یکی از موضوعات جهت ارتقای مشارکت، پیگیری مدیران ارشد و مشارکت ایشان در موضوعات 1888 است.
در ادامه سلیم جوهری خواستار ارائه آموزش های کاربردی برای کارشناسان شد و گفت: با توجه به وجود مدل های متعدد کال سنتر در کشور، نیازمند هماهنگی برای بازدید از این مدل ها هستیم.
رئیس سامانه نزدیک بودن جایگاه مسئولین سامانه به مدیران ارشد را نکته مهمی دانست و ابراز امیدواری کرد تفکر سیستمی در مدیران ارشد شهری نهادینه شود. وی همچنین خواستار مشخص شدن مسیر ارتقای شغلی برای کارشناسان سامانه 1888 به خصوص کارشناسان اداره دریافت خبر سامانه شد.
در ادامه این نشست رئیس سامانه به مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری موجود در سامانه اشاره نمود و در جهت رسیدگی و پاسخگویی مناسب تر به پیام های شهروندان خواستار حمایت همه جانبه ی معاونت توسعه منابع انسانی شدند.
گفتنی است در این جلسه معاون اطلاع رسانی و بهره دهی سامانه 1888به ارائه گزارش در مورد پیام های مردمی حوزه منابع انسانی پرداخت و گفت: بیشترین گلایه مندی ثبت شده در حوزه های صندوق ذخیره کارکنان، اداره کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی و شرکت شهر سالم درباره موضوعات می باشد.
در پایان مدعوین از ادارات سامانه نظارت همگانی 1888 بازدید کردند.


به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات