Menu
شهردار منطقه 17 در جلسه ارتباط مستقیم 1888 خبر داد؛ آغاز عملیات روکش آسفالت خیابان رشیدی جهان
اخبار مرکز 1398/5/23 89 print

image

کلهری شهردار منطقه 17 از آغاز عملیات روکش آسفالت خیابان رشیدی جهان در این منطقه خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و تبلیغات 1888؛ در جلسه ارتباط مستقیم این هفته سامانه 1888 که روز سه شنبه بیست و دوم مرداد ماه با حضور شهرداران مناطق 17 و 18 برگزار شد، کلهری شهردار منطقه 17 در خصوص گلایه مندی شهروندان از آسفالت خیابان رشیدی جهان گفت: این خیابان محور اصلی منطقه و بخشی از ناحیه 3 و 1 این منطقه را به خود اختصاص داده است. عملیات تراشته آسفالت این معبر صورت گرفته و روکش آسفالت آن نیز از دیروز در دستور کار معاونت فنی و عمران منطقه قرار گرفته و در حال انجام است.
وی اظهار کرد: روز های سه شنبه هر هفته طی گشت زنی با دوچرخه در محله های این منطقه در صورتی که موردی مبنی بر لکه گیری یا روکش آسفالت مشاهده شود در دستور کار منطقه جهت انجام اقدامات لازم قرار می گیرد.
کلهری در خصوص سامانه 1888 گفت: با توجه به پیام های شهروندان در جلسات ارتباط مستقیم و همچنین سایر پیام ها مدیران از موضوعات و دغدغه های شهروندان در سطح شهر آگاهی یافته و برنامه ریزی های منطقه نیز بر اساس پیام ها و درخواست ها صورت می پذیرد.

کاهش پیام های تغییر کاربری در منطقه 18
در ادامه این نشست فیاض شهردار منطقه 18 گفت: در منطقه 18 درباره موضوعات اجرای احکام ماده صد به خصوص تغییر کاربری های مناطق مسکونی و تبدیل به کارگاه  مبل و صنایع وابسته به آن با توجه به اینکه از گلایه مندی های با فراوانی پیام در سامانه 1888 بوده اقدامات خوبی صورت گرفته و آمار کمیسیون ماده صد نیز حکایت از کاهش این تخلفات در منطقه دارد. با اقدامات انجام شده در مورد این موضوع و تغییر رویه در این پرونده ها کاهش پیام های این بخش را در منطقه داشته ایم.
شهردار منطقه 18 با اشاره به درخواست شهروندان مبنی بر شستشوی مخازن زباله اظهار داشت: اکنون مشکلات مربوط به مخازن زباله مربوط به تمام منطقه های شهر تهران می باشد. عمر مخازن زباله معمولاً سه سال است و وجود شیرابه زباله باعث زنگ زدگی و پوسیدگی مخازن می گردد. اکنون 90 درصد مخازن زباله در منطقه 18 فلزی می باشد اما عمر مخازن پلاستیکی و فلزی هر دو یکی است و به علت خوردگی و پوسیدگی این مخازن عمر برخی از آن ها به اتمام رسیده و شستشوی آن ها نیز مشکل را برطرف نمی نماید. بنابراین رفع این معضل نیاز به تصمیم گیری کلان در مدیریت شهری دارد.
فیاض در مورد سامانه 1888 اظهار کرد: شهروندان توسط این سامانه می توانند با مجموعه مدیریت شهری شهرداری تهران در تماس باشند و مشکلات و معضلات موجود در سطح شهر را با مدیران ارشد در میان بگذارند. موضوع نظارت در شهرداری تهران جزء مواردی است که در شهرداری تهران نهادینه شده است.

رسیدگی به درخواست 302 شهروند در جلسه ارتباط مستقیم  1888

بنابر این گزارش، در جلسه ارتباط مستقیم شهرداران مناطق 17 و 18 این هفته در مجموع به 302 تماس پاسخ داده شد که موضوعات نظافت و شستشوی معابر در منطقه 18 و فعالیت های ورزشی، شهرسازی و تخلفات ساختمانی و همچنین نظافت و شستشوی معابر که از فراوانی بالایی نیز برخوردار بوده در منطقه 17 موضوعات مبتلابه شهروندان بوده است.

 به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات