Menu
بازدید اداره کل بازرسی شهرداری زنجان از سامانه 1888
اخبار مرکز 1398/7/3 178 print

image
جمعي از مديران و كارشناسان اداره كل بازرسي شهرداري زنجان به منظور تبادل تجربيات و آشنايي بيشتر با اين سامانه، از سامانه نظارت همگاني 1888 بازديد کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و تبلیغات 1888؛ در این نشست که با حضور معاون اطلاع رسانی و بهره دهی سامانه 1888 و مديران و كارشناسان اداره كل بازرسي شهرداري زنجان صورت گرفت، موسوی معاف به ماهیت سامانه 1888 به عنوان مبنای اعتماد سازی شهروندان اشاره کرد و گفت: این سامانه بر اساس داده هایی که از شهروندان دریافت می نماید اقدام به برنامه ریزی های کلان و دراز مدت می نماید.
وی در ادامه به اصلاح فرایند های معیوب با توجه به پیام های شهروندان اشاره کرد و افزود: مصادیقی که مبتلابه شهروندان بوده بررسی و گزارش آن برای مدیران ارشد ارسال می گردد تا اقدامات پیشگیرانه درباره آن موضوع صورت گرفته و فرایندهای معیوب اصلاح گردد.
موسوی معاف اظهار داشت: ما باید هم راستا با انتظارات و توقعات مردم پیش برویم. از مواردی که بر اساس پیام های شهروندان و در راستای اصلاح فرایندهای معیوب صورت گرفت می توان به موضوع پارکبان ها اشاره کرد که با تنظیم و ارائه گزارشات کارشناسی سامانه 1888 و پیگیری های صورت گرفته از معاونت حمل و نقل و ترافیک، موضوع پارکبان ها در سطح شهر تهران مرتفع شده و در حال حاضر مصداقی مبنی بر گلایه مندی شهروندان از این حوزه نداریم.
گفتني است در اين بازديد به سؤالات و ابهامات ميهمانان پاسخ داده شد و مديران اداره کل بازرسي زنجان طي اين بازديد از نزديک با وظايف و مأموريت های سامانه نظارت همگاني 1888 آشنا شدند.
به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات