Menu
شهرداران مناطق 1 و 8 پشت خط تلفن 1888
اخبار مرکز 1398/7/3 204 print

image
در جلسه ارتباط مستقیم این هفته سامانه 1888 شهرداران مناطق 1 و 8 به درخواست شهروندان پاسخ داده و دستورات لازم را برای رفع معضلات شهروندان صادر کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و تبلیغات 1888 ؛ در جلسه ارتباط مستقیم این هفته سامانه 1888 شهرداران مناطق 1 و 8 در مجموع به 244 تماس پاسخ دادند از میان این تماس ها موضوع نگهداشت فضای سبز و ساخت و ساز غیر مجاز در منطقه 1 و سد معبر دستفروش ها، ساخت و ساز غیر مجاز و همسطح سازی پیاده رو ها در منطقه 8 بیشترین موضوعات شهروندان را به خود اختصاص داد.
خط کشی عابر پیاده مقابل مترو صدر در دستور کار شهرداری منطقه یک
موسوی شهردار منطقه یک با اشاره به درخواست شهروندان در خصوص خط کشی عابر پیاده خیابان شریعتی مقابل مترو صدرگفت: روکش آسفالت این معبر به تازگی انجام شده و خط کشی عابر پیاده این معبر نیز در دستور کار منطقه قرار گرفته و پس از اتمام کامل عملیات آسفالت انجام خواهد شد.
موسوی به وجود برخی نارضایتی ها از پارکینگ های همت و باهنر اشاره کرد و اظهار داشت: قرارداد پیمانکار قبلی این پارکینگ ها به دلیل مشکلاتی که برای شهروندان ایجاد کرده بود فسخ شد و اکنون پارکینگ ها تحویل پیمانکار جدید می باشد، اما در چند روز اخیر شهروندان گزارش هایی مبنی بر دریافت وجه مغایر با تعرفه در این دو پارکینگ اعلام کرده اند که دستورات لازم برای رسیدگی این موضوع نیز صادر شده است.
شهردار منطقه 1 در خصوص روشنایی بوستان های سطح محدوده نیز تصریح کرد: در سطح منطقه بوستان خاموش یا فاقد روشنایی نداریم اما شهروندان به خاطر کم بودن پایه چراغ ها گلایه دارند که تلاش لازم برای برطرف کردن این موضوع و افزایش رضایتمندی شهروندان صورت خواهد گرفت.
موسوی در ادامه سامانه 1888 را درگاهی جهت ارتباط بدون واسطه با مدیران ارشد قلمداد کرد و گفت: فعالیت ها و اقدامات توسط مدیران ارشد متناسب با نیازهای شهروندان طراحی می شود.
خط کشی عابر پیاده در منطقه 8 تا ده روز آینده آنجام می شود
استقامتی شهردار منطقه 8 نیز در جلسه ارتباط مستقیم 1888 عنوان کرد: با شروع طرح استقبال از مهر مقرر بود خط کشی عابر پیاده محل های مورد نیاز در سطح منطقه انجام شود اما با توجه به اینکه برخی از معابر نیاز مبرم به آسفالت داشت و از زمان انجام آسفالت نیز باید 20 روز بگذرد تا بتوان خط کشی را انجام داد، تا کنون 70 درصد خط کشی های سطح منطقه انجام شده و 30 درصد مابقی نیز بعد از گذشت دوره آسفالت تا حداکثر 10 روز آینده صورت خواهد گرفت.
شهردار منطقه 8 در خصوص پل های عابر پیاده اظهار داشت: با توجه به بخشنامه معاونت خدمات شهری مقرر بود تمامی فعالیت های پل های عابر مکانیزه توسط سازمان زیبا سازی انجام شود، در مدت زمان کوتاهی این اختیارات از منطقه سلب شد اما مجدداً به مناطق واگذار گردید و بخشی از نارضایتی شهروندان نیز به دلیل جابجایی اختیارات بوده است که از این پس اقدامات لازم در خصوص رفع این معضل در سطح منطقه صورت می گیرد.
استقامتی در ادامه با بیان اینکه نظارت دقیق و کارشناسانه روی پیام های سامانه 1888 اطلاعات خوبی در اختیار مسئولین و متولیان امر در شهرداری تهران قرار می دهد تاکید کرد: مدیران می توانند بر اساس این اطلاعات اصلاح فرایند های موجود را انجام دهند.

به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات