Menu
اجرای میز نظارت در مناطق 22 گانه
اخبار مرکز 1398/7/9 133 print

image
جلسه و آسیب شناسی بررسی روند طرح آزمایشی میز نظارت برگزار و تا پایان مهر ماه نیز این طرح در مناطق 22 گانه اجرایی می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و تبلیغات 1888؛ با توجه به اجرای طرح آزمایشی میز نظارت در مناطق 1، 7، 11، 14 و 22 وگذشت یک ماه از اجرای این طرح، جلسه ای جهت بررسی روند اجرایی این طرح و مشکلات موجود با حضور موسوی معاف معاون اطلاع رسانی و بهره دهی سامانه 1888، زارع معاون طرح ستاد تکریم ارباب رجوع و مسئولین ستاد تکریم مناطق مذکور برگزار شد، موسوی معاف گفت: این طرح در شهریور ماه سال جاری در 5 منطقه به صورت آزمایشی برگزار شد تا و شهروندان علاقمند و مشارکت جو با مراجعه به ستاد تکریم در مناطق بتوانند نقطه نظرات خود را در قالب پیام به صورت سیستمی در سامانه 1888 ثبت نمایند.
معاون اطلاع رسانی و بهره دهی سامانه 1888 پیشنهاد داد برای جلب مشارکت بیشتر شهروندان در این طرح، می توان از ابزارهای انگیزشی نظیر: ارسال پیامک به شهروندان مراجعه کننده به منطقه و اطلاع رسانی این موضوع که در صورت ثبت پیام اینترنتی در سامانه 1888 می توانند وارد شبکه ناظرین سامانه 1888 شده و پیام های خود را بدون مراجعه حضوری پیگیری نمایند بهره جست.
زارع معاون ستاد تکریم اظهار داشت: طرح میز خدمت و نظارت فرصتی برای عملکرد مطلوب مجموعه شهرداری تهران می باشد و در صورت اقدام مناسب، گامی رو به جلو در راستای خدمت رسانی به شهروندان محسوب می شود.
معاون ستاد تکریم ارباب رجوع افزود: مناطق حاضر در جلسه طی نامه ای به معاون منابع انسانی منطقه خود مشکلات خود را مطرح نموده تا فضا، سیستم اختصاصی و همچنین نیروی انسانی مورد نیاز این مأموریت ها در اختیار این ستاد قرار گیرد.
در این نشست مسئولین ستاد تکریم در مناطق به نقطه نظرات و مشکلات موجود در فاز نخست این طرح پرداخته و پیشنهاداتی نیز در خصوص این طرح ارائه نمودند.
بر این اساس مقرر شد طرح مشترکی ویژه ی این مأموریت در ورودی ستاد تکریم در مناطق نصب و این طرح تا پایان مهر ماه در تمامی مناطق اجرایی گردد.
به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات