Menu
دانشجویان مناطق 2 و3 میهمان سامانه 1888
اخبار مرکز 1398/8/11 195 print

image
در راستای افزایش تعامل گروهی با سامانه 1888 جمعی از اقشار تأثیر گذار و دانشجویان مناطق 2 و 3 از سامانه بازدید و از نزدیک با وظایف و مأموریت های این سامانه آشنا شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و تبلیغات 1888؛ در این جلسه که با حضور گودرز رئیس گروه مشارکت‌های مردمی سامانه و جمعی از اقشار تأثیر گذار منطقه 2 و 3 برگزار شد، گودرز ضمن خیر مقدم به مدعوین، گفت: یکی از شاخص‌های توسعه یافتگی مشارکت اجتماعی شهروندان می باشد. مشارکت شهروندی در اداره امور شهری باعث بهبود کارایی، تخصیص هزینه ها به سوی اولویت های اجتماعی و پروژه های زیربنایی می گردد. رئیس گروه مشارکت های مردمی سامانه 1888 افزود: اگر بخواهيم در توسعه شهرهاي امروزي، پاسخگوي احتياجات به روز شهروندان باشيم و سهم نسل هاي آينده از منابع را در نظر بگيريم بايد اداره خردمندانه شهرها را بر پايه مدیریت مشارکتي و مشارکت آگاهانه شهروندان تعريف و برنامه ريزي کنيم. حضور شهروندان در عرصه تصميم گيري و نزديکي آنها با مسئولين و متخصصان و دستيابي هر چه سريع تر به خواسته ها و نيازهايشان مطابق با شرايط زندگي و ويژگي هاي اجتماعي و اقتصادي از طريق فرايند شهرسازي مشارکتي ميسر مي شود. گودرز در ادامه به تفاوت سامانه 137 و 1888، نحوه ثبت پیام کامل به صورت اینترنتی و تلفنی، درگاه های ثبت پیام در سامانه، نحوه ثبت و گردش پیام در ادارات دریافت، پردازش و پاسخگویی و جایگاه و نقش ناظرین اشاره نمود. در این بازدید 38 نفر از بازدیدکنندگان که تمایل به پیوستن به شبکه ناظرین سامانه را داشتند فرم های مربوطه را تکمیل تا نسبت به جذب آن ها اقدامات لازم صورت گیرد.
اقشار تأثیر گذار مناطق 2 و 3 شامل: نخبگان دانشگاهی، شهروندان فعال در ngo های محیط زیست، شهروندان فعال در سرای محلات منطقه 3 و تعدادی از دانشجویان مقاطع ارشد و دکترا و اساتید سرای محلات منطقه 2 بودند.

به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات