Menu
در جلسه ارتباط مستقیم این هفته سامانه 1888 انجام شد؛ پاسخگویی به درخواست 150 شهروند در مناطق 3 و 10
اخبار مرکز 1398/8/22 100 print

image
در بیست و ششمین جلسه ارتباط مستقیم سامانه 1888 که با حضور شهرداران مناطق 3 و 10 برگزار شد، 150 شهروند پاسخ های خود را دریافت کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و تبلیغات 1888؛ در جلسه ارتباط مستقیم این هفته که روز سه شنبه 21 آبان ماه با حضور شهرداران مناطق 3 و 10 و جمعی از مدیران این مناطق برگزار شد، در مجموع 150 شهروند موضوعات خود را مطرح نمودندکه از این تعداد موضوع مزاحمت هاي صنفي، آسفالت، مشكلات حقوق و جابجايي همكاران در منطقه 3 و نظافت معابر، ساخت و ساز غير مجاز، مخازن زباله و سد معبر در منطقه 10 در صدر درخواست های شهروندان این مناطق قرار داشت.
مشکلات بازیافت منطقه 10 برطرف شد
شهردار منطقه 10 در جلسه ارتباط مستقیم این هفته، با توجه به فراوانی پیام های 1888 در این منطقه در موضوع بازیافت توضیح داد: پیمانکار قبلی این منطقه به علت اینکه در قبال اجناس تحویلی شهروندان وجه یا جوایزی پرداخت نمی کرد سبب نارضایتی شهروندان شده بود که قرارداد این پیمانکار با اخطار ها و مکاتبات صورت گرفته لغو گردید. اکنون در راستای افزایش رضایتمندی شهروندان، پیمانکار جدید معرفی و موردی مبنی بر مشکلات قبلی توسط شهروندان گزارش نگردیده است.
بحیرایی در خصوص گلایه مندی شهروندان از فعالیت زمین فوتبال جنب بیمارستان لولاگر در ساعات غیر متعارف افزود: زمین های ورزشی به مدیران محلات واگذار شده که برای کسب درآمد بیشتر از این زمین ها، برخی مدیران محلات با اجاره ی این زمین ها در ساعات غیر متعارف، سبب ایجاد مزاحمت برای شهروندان شده لذا طی مکاتبه ای با معاون اجتماعی و فرهنگی پیشنهاد شده که این زمین ها به مدیران محلات واگذار نگردد و معاونت اجتماعی متولی این زمین ها باشد تا از بروز مشکلات و مزاحمت های مشابه جلوگیری شود.
شهردار منطقه 10 در خصوص سامانه 1888 اظهار داشت: این سامانه فرصتی با ارزش جهت کاهش فاصله بین مسئولین و شهروندان می باشد و آن ها می توانند با فاصله زمانی کوتاهی با مدیران ارشد در ارتباط باشند.
بازگشایی خیابان شیخ بهایی صورت گرفت
سلیمی شهردار منطقه 3 در خصوص مسدود شدن خیابان شیخ بهایی که از فراوانی بالایی در پیام های 1888 برخوردار بودگفت: برخی معابر به علت فعالیت عمرانی به صورت موقت بسته می شوند اما اکنون با هماهنگی پلیس راهور بلوک های سیمانی این مسیر برداشته شده و مشکل ترددی شهروندان نیز برطرف گردیده است.
شهردار منطقه 3 در خصوص مسدودی برخی خیابان های منتهی به بزرگراه ها اظهار داشت: برخی مسیرهای منتهی به بزرگراه های چمران، همت و کردستان به علت کاهش تصادفات و خطرات احتمالی مسدود شده تا ورود و خروج به این بزرگراه های با هدف کاهش تصادفات امکان پذیر نباشد خوشبختانه با این اقدام 50 % تلفات جانی در سال جاری کاهش یافته است.
سلیمی در ادامه با توجه به توسعه شبکه های مجازی پیشنهاد داد سامانه 1888 از طریق بهر برداری از بستر فضاهای مجازی و اپلیکیشن های کاربردی زمینه ی ارتقای مشارکت پذیری شهروندان را در اداره شهر فراهم نمایند.

 به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات