Menu
معاون مالی و اقتصاد شهری پشت خط تلفن 1888
اخبار مرکز 1398/8/28 111 print

image
در بیست و هفتمین جلسه ارتباط مستقیم سامانه 1888 که با حضور معاون مالی و اقتصاد شهری برگزار شد، 138 شهروند پاسخ های خود را دریافت نمودند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و تبلیغات 1888؛ در جلسه ارتباط مستقيم اين هفته سامانه 1888 که با حضور معاون مالی و اقتصاد شهری برگزار شد، در مجموع 138 شهروند به صورت تلفنی موضوعات خود را مطرح و دستورات لازم نیز برای رفع مشکلات آن ها صادر شد.
با توجه به تماس های شهروندان در این جلسه، موضوعات مطالبات پیمانکاران، عدم پرداخت یا تأخیر در پرداخت حقوق کارگران پیمانکار و تعیین املاک واقع در طرح، در صدر درخواست ها و دغدغه های عمومی قرار داشت.
از آنجا که بر اساس پیام های ثبت شده در 7 ماهه اول سال 98، گلایه مندی شهروندان در موضوعات صورت وضعیت پیمانکاران،پیگیری موارد حقوقی،قیمت گذاری در فروشگاه شهروند و امکانات عمومی و رفاهی فروشگاه شهروند، وام کارمندان و واگذاری ملک به شهرداری و عدم پرداخت مطالبات نسبت به موعد زمانی مشابه سال گذشته افزایش پیدا کرده، مقرر گرديد دلايل این افزايش بررسی و نتيجه ی آن به سامانه 1888 منعکس شود.
همچنین با توجه به اینکه 15 مورد از پیام های جلسه قبلی این معاونت در جلسه ارتباط مستقیم 1888 مفتوح مانده، مقرر گردید اقدامات لازم جهت تعیین تکلیف پیام های شهروندان صورت پذیرد.به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات