Menu
در جلسه ارتباط مستقیم سامانه 1888؛ 186 شهروند پاسخ های خود را دریافت کردند
اخبار مرکز 1398/9/5 134 print

image
در بیست و هشتمین جلسه ارتباط مستقیم سامانه 1888 که با حضور شهرداران مناطق 4 و 13 برگزار شد، 186 شهروند پاسخ های خود را دریافت نمودند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و تبلیغات 1888؛ در جلسه ارتباط مستقیم این هفته که روز سه شنبه 5 آذر ماه با حضور شهرداران مناطق 4 و 13 و جمعی از مدیران این مناطق برگزار شد، در مجموع 186 شهروند موضوعات خود را مطرح نمودندکه از این تعداد، موضوع تعمیر پله برقی پل های عابر پیاده، درخواست ایستگاه اتوبوس در ناحیه 3 و ساخت و ساز غیر مجاز ناحیه 6 در منطقه 4 و تقدیر و تشکر از ساماندهی بازار شهرستانی و سد معبر در منطقه 13 در صدر مطالبات شهروندان این مناطق قرار داشت.
بررسی و پیگیری پیام های انجام نشده شهروندان در سامانه 137 و 1888 در جلسات شورای معاونین منطقه 13
شهردار منطقه 13 در جلسه ارتباط مستقیم این هفته، با توجه به اینکه تمامی پیام های جلسه ارتباط مستقیم قبلی این منطقه پاسخگویی شده و بر اساس گزارش سامانه 1888 کیفیت رسیدگی به پیام های ثبت شده شهروندان افزایش چشمگیری داشته توضیح داد: هفته ای یک مرتبه جلسات شورای مدیران با حضور مسئولین سامانه های 137 و 1888 در منطقه برگزار می گردد و در این جلسه پیام های شهروندانی که با این دو سامانه تماس داشته اند به تفکیک موضوع و بر اساس عملکرد معاونین و واحدهای متولی بررسی می گردد که این امر موجب کاهش زمان پاسخگویی به پیام های شهروندان شده و بالطبع کیفیت رسیدگی به این پیام ها نیز افزایش داشته است.
رحمان زاده افزود: بدین ترتیب فرایند کیفیت پاسخگویی به پیام های شهروندان به صورت مستمر رصد شده و این حساسیت در منطقه به وجود آمده که پیام های این دو سامانه با دقت و جدیت بیشتر پیگیری گردد.
شهردار منطقه 13 در خصوص گلایه شهروندان از عدم وجود سرویس بهداشتی در بعضی پایانه های سطح منطقه گفت: در پایانه شهید کلاهدوز سرویس بهداشتی به تازگی راه اندازی شده و در سطح منطقه نیز نصب سرویس بهداشتی در پایانه های بزرگ در اولویت کاری قرار گرفته است.
رصد مستمر ساخت و سازها در نواحی 6 و 7 منطقه 4
شهردار منطقه 4 در خصوص ساخت و ساز غیر مجاز در ناحیه 6 و 7 این منطقه اظهار داشت: شمیران نو و خاک سفید جزء نواحی تخلف خیز تهران می باشد اما به صورت مستمر این دو ناحیه رصد شده و در صورت مشاهده ی تخلف اقدامات لازم صورت می گیرد که این امر سبب کاهش آمار تخلف و ساخت و ساز غیر مجاز در این نواحی نسبت به گذشته شده است.
محمد دوست شهردار منطقه 4 در خصوص سامانه 1888 گفت: این سامانه ابزار بسیار مناسبی برای آگاهی مدیران از دغدغه های شهروندان بوده و گزارش های تحلیلی این سامانه مبنایی برای تصمیم گیری مدیران در برنامه های آتی مدیریت شهری می باشد.


به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات