Menu
بازدید اساتید و دانشجویان دانشگاه معماری از سامانه 1888
اخبار مرکز 1398/9/6 149 print

image
جمعی از دانشجویان رشته هنر، گرافیک و گریم دانشگاه معماری و اساتید این دانشگاه، ضمن بازدید از سامانه از نزدیک با وظایف و مأموریت های این سامانه آشنا شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و تبلیغات 1888؛ در این جلسه که با حضور گودرز رئیس گروه مشارکت‌های مردمی سامانه، مسئول سامانه 1888 منطقه 5 و جمعی از اقشار تأثیر گذار این منطقه برگزار شد، گودرز ضمن خیر مقدم به مدعوین، گفت: مشارکت ناظرین در کارهایی که به خود آن ها مربوط می شود مشارکتی داوطلبانه، ارادی و آگاهانه خواهد بود که این امر موجب تشویق آن ها در جهت تحقق هدف های سازمان شده و شهروند در مسؤلیت ها و پیامدهای آنها سهیم می شود. مدیریت مشارکتی دو هدف ارج نهادن به ارزش های انسانی و به یاری طلبیدن افرادی است که به نوعی با سازمان در ارتباط هستند.
وی افزود: امروزه مدیران شهری در تلاش هستند تا با توجه به نیازهای شهروندان و ارائه آموزش‎های لازم به آن ها، برگزاری همایش‎ها و هم‎اندیشی‎ها، گسترش اطلاع‎رسانی به شهروندان، تقویت روحیه اعتماد بین مردم و پاسخگو بودن مسئولین شهری زمینه مشارکت افراد در امور شهر را فراهم سازند.
گودرز در ادامه نشست به عملکرد ناظرین منطقه 5 اشاره کرد و اظهار داشت: ناظرین مناطق 22 گانه در سال 97 در مجموع 3789 فقره پیام در سامانه 1888 ثبت نموده اند که از این تعداد 365 فقره پیام مربوط به ناظرین منطقه 5 می باشد که بالاتر از میانگین مناطق 22 گانه بوده است. میانگین امتیاز کیفی پیام های ناظرین فعال در مناطق 22 گانه امتیاز 75 می باشد که امتیاز کیفی پیام های ناظرین منطقه 5 امتیاز 72 می باشد که از میانگین مناطق 22 گانه پایین تر است.
رئیس گروه مشارکت های مردمی سامانه در ادامه به تفاوت سامانه 137 و 1888، نحوه ثبت پیام کامل به صورت اینترنتی و تلفنی، درگاه های ثبت پیام در سامانه، نحوه ثبت و گردش پیام در ادارات دریافت، پردازش و پاسخگویی و جایگاه و نقش ناظرین اشاره نمود.
در انتهای این نشست گودرز ضمن پاسخگویی به سؤالات و ابهامات 21 نفر از اساتید و دانشجویان رشته های هنر، گرافیک و گریم دانشگاه معماری در منطقه 5، رسالت ناظرین را امری مهم برشمرد و گفت: ناظرین حلقه واسط شهرداری و شهروندان هستند و جلب مشارکت شهروندان و اعتماد سازی و در مرحله بعدی افزایش مشارکت آن ها یکی از مهم ترین سیاست های سامانه 1888 می باشد.به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات