هم اندیشی مدیران ارشد سامانه های 137 ، 1888 و منطقه 16
ايجاد شده توسط : khabar1888 در 10/03/2021 11:43:32 ق.ظ

جلسه هم اندیشی مدیران ارشد مرکز نظارت همگانی 1888، سامانه مدیریت شهری 137 و شهردار، معاونین و شهرداران نواحی منطقه 16 به میزبانی این منطقه و با هدف بررسی عملکرد منطقه در سال 99 برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی سید مجتبی موسوی معاف رییس مرکز نظارت همگانی 1888 در این جلسه با اشاره به عملکرد منطقه 16 در رسیدگی و پیگیری پیام های مردمی گفت: ارتقای جایگاه منطقه مرهون حمایت شهردار محترم و مدیر بازرسی منطقه و نتیجه تلاش مسئول 1888 است.

وی با اشاره به نقش و جایگاه نظارت همگانی در مدیریت شهری گفت: تلاش مجموعه نظارت همگانی و سازمان بازرسی بر آنست که از شکل گیری روند تخلف پیشگیری شود تا آسیب های مربوطه به حداقل برسد.

موسوی معاف دستورالعمل ابلاغی از سوی شهردار محترم تهران را مبنای کار در حوزه نظارت همگانی برشمرد و خاطر نشان کرد: رسیدگی مطلوب و موثر به پیام های مردمی مستلزم اهتمام ویژه شهردار و مدیران ارشد هر منطقه است.
رییس مرکز نظارت همگانی 1888 از اصلاح شاخص های ارزیابی عملکرد در سال آینده خبر داد و گفت: این شاخص ها با همکاری مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران مورد بازبینی قرار گرفته و در نظر داریم از سال آینده عملکرد واحدهای تابعه در شهرداری تهران را بر اساس این شاخص ها ارزیابی کنیم.
موسوی معاف به برخی اقدامات مرکز 1888 در سال 99 اشاره کرد و گفت: اصلاح فرآیندهای معیوب و ارائه گزارشات تخصصی در شورای شهرداران و معاونین شهردار تهران از جمله اتفاقاتی بود که منجر به تصمیم گیری های کلان در خصوص رفع برخی چالشهای موجود در سطح مناطق شد.
حمیدرضا نصریان رییس سامانه مدیریت شهری 137 نیز در این جلسه نحوه رسیدگی به پیام های این سامانه در منطقه 16 را مطلوب ارزیابی کرد و آنرا نتیجه اهتمام مدیران و تلاش مجموعه همکاران در این منطقه برشمرد.
در ادامه جلسه پیمان پورنصر شهردار منطقه 16 گفت: نظرات شهروندان با نتایج ارزیابی حوزه های نظارتی همسو است که این مساله بیانگر همسویی نگاه مدیریت شهری و خواسته های مردم است.
وی سامانه های 137 و 1888 را روشنگر مسیر حرکت مدیریت شهری برشمرد و تصریح کرد: گزارش های ارائه شده از سوی سامانه ها بیانگر روند رو به رشد منطقه بوده که حاصل تلاش جمعی و همدلی همه همکاران ما در منطقه بوده و باعث قوت قلب و دلگرمی همکاران ماست.
شهردار منطقه 16 از ارائه گزارش های تخصصی سامانه های 137 و 1888 در جلسات شورای مدیران بصورت هفتگی در این منطقه خبر داد و اظهار امیدواری کرد مجموعه این اقدامات روند روبه رشد رسیدگی به پیامهای مردمی را تداوم ببخشد.

بر اساس این گزارش در این جلسه گزارش تخصصی از سوی مرکز نظارت همگانی 1888 و سامانه مدیریت شهری 137 در خصوص اقدامات و وضعیت عملکرد منطقه 16 ارائه شد.

 

print
rating
  نظرات

آمار بازدید : 86